Uroda

Paznokcie hybrydowe od A do Z

To żadna nowa wiadomość, że paznokcie hybrydowe  w ostatnich latach stały się bardzo popularne – przedewszystkim dzięki temu, że manicure hybrydowy jest trwalszy niż tradycyjny. Paznokcie hybrydowe możesz wykonać samodzielnie w domu, trzeba tylko wiedzieć jak. Wykonanie manicure hybrydowego zajmie nie więcej bardzo dużo czasu, ale wymaga to wptawy i użycia odpowiednich produktów.  W tym artykule dowiesz się, jak krok po kroku zrobić paznokcie hybrydowe i manicure, który utrzyma się przez kilka tygodni.
Paznokcie hybrydowe są jedną z najpopularniejszych metod zdobienia i pielęgnacji paznokci. Dlaczego jest taki popularny? Dlatego, że jest trwały i długo trzyma się na paznokciach. Dobrze wykonane paznokcie hybrydowe trzymają się nawet kilka tygodni. Taki manicure daje gwarancję, że paznokcie pozostaną w dobrym stanie przez długi czas, dlatego jest to idealne rozwiązanie też na wyjazdy wakacyjne.

Co  potrzebujesz do wykonania paznokci hybrydowych?

Do zrobienia hybrydy będziesz potrzebować:

 • pilnik,
 • kostka (blok polerski),
 • odtłuszczacz,
 • primer,
 • baza hybrydy,
 • wybrany kolor hybrydy,
 • nawierzchniowa hybryda,
 • lampa UV,
 • oliwka do skórek.

Jak zrobić  hybrydy – krok po kroku.

 1. Zaczynasz od opiłowania paznokci – nadajesz odpowiednia formę.
 2. Odsuwasz lub wycinasz skórki.
 3. Następnie matujesz płytki paznokci używając do tego bloku polerskiego.
 4. Następny krok – przecierasz paznokci odtłuszczaczem, dzięki temu oczyszczasz paznokcie z pyłu. Jeśli twoja płytka jest wyjątkowo trudna lub tłusta, wtedy stosujesz dodatkowo primer.
 5. Na oczyszczoną płytkę nakładasz cienką warstwę bazy i utwardzasz ją w lampie UV (ok. 2 minut). Następnie nakładasz pierwszą cienką warstwę wybranego koloru i utwardzasz ją w lampie (ok. 2 min.).
 6. Po utwardzeniu koloru hybrydy nakładasz lakier nawierzchniowy – nazywany top-em. Top utrwali hybrydę i nada jej piękny połysk (utwardzasz 2 min).
 7. Przemywasz ostatnią warstwę odtłuszczaczem. Nakładasz oliwkę – wmasowujesz ją w paznokcie i w skórki. I paznokcie są już gotowe. Po 2-3 tygodniach możesz je uzupełnić lub zmienić kolor.

Jak zdjąć hybrydę z paznokci?

Zaczynasz od lekkiego spiłowania warstwy nawierzchniowej paznokcia pokrytego hybrydą. Następnie moczysz wacik w płynie do usuwania hybrydy, przykładasz do całej płytki paznokcia i owijasz folią aluminiową. Czekasz ok. 15 minut (w razie potrzeby pozostawiasz na dłużej). Odwijasz folię i delikatnie zdejmujesz lakier – możesz pomóc sobie drewnianym patyczkiem lub pilnikiem. Lakier będzie schodzić płatami lub po kawałku. Nie zrywaj hybrydy na siłę, bo możesz uszkodzić płytkę paznokciową.

Ważne informacje!

– Pamiętaj zawsze o zachowaniu czystości i higienie podczas stylizacji paznokci. Tym sposobem unikniesz zakażeń.

– Używaj produktów znanych marek i dobrej jakości

-Pamiętaj, aby przy nakładaniu bazy hybrydynie zalać skórek i żeby dobrze pokryć krawędź paznokcia.

-Póki nie utwardzisz hybrydy w lampie możesz dokonywać zmian i poprawek w swojej stylizacji.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yaz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najbardziej Popularny

Copyright © 2018 All rights reserved.Themetf

To Top