Moda

Słodka para: jak dopasować buty do ubrania?

Jak trudno nam, kobietom, żyć! W końcu, dla nowej (lub nie nowej, ale ulubionej) sukienki, tak trudno jest wybrać tę „idealną” parę butów, aby całość wyglądała harmonijnie, tak aby odbicie w lustrze sprawiało przyjemność!

Prawdopodobnie nie wiedziałaś, ale styliści już dawno stworzyli algorytm, dzięki któremu możesz łatwo dopasować buty do sukienki. I w końcu ten proces zacznie przynosić przyjemność, zamiast bólu głowy!

Nie będę ciągnąć intrygi – zapisz złote tajemnice, które pomogą ci dopasować buty do ubioru!

Sekret numer 1: Wybieramy buty pod ubranie, a nie odwrotnie!

Tak, drogie Panie, ten złoty sekret pomoże nie tylko zawsze świetnie wyglądać, ale także zaoszczędzić wasz  budżet! Nie poddawajcie się pośpiechom bezmyślnie kupując  ulubione buty w pierwszej minucie, jak tylko je zobaczyłyście!

Warto najpierw pomyśleć o tym, z czym nosić te buty czy w szafie jest odpowiednie ubranie, które zharmonizuje się z nowo nabytą parą. Jeśli nie udało się wymyślić ciekawych „duetów- nie kupuj.

Sekret numer 2: Żadnych skrajności – wszystko powinno być w harmonii

Często spotykam się z błędem wielu przedstawicieli płci pięknej – do skromnej, monotonnej nie jaskrawej sukienki wybierają takie same „nudne” buty. I jaki jest wynik? Będziesz wyglądać jak szara mysz, nieinteresująca i trywialna.

Druga skrajność – z kolorową, jaskrawą (monofoniczną lub wielokolorową sukienką), wielu kobiet lubi nosić takie same „szalone” buty. Uwierz mi, w ten sposób będziesz wyglądać jak sroka, ale nie ładna dziewczyna o dobrym guście.

Jakie buty pasują w końcu do białej sukienki? – Oczywiście, są jaskrawe i niezwykłe, one podkreślą obraz swoją żartobliwością i soczystością!

A jakie buty będą pasowały do sukienki z nadrukiem? Albo do sukienki w jaskrawym kolorze? – lepiej ubrać buty w pastelowych kolorach. Nie będą one odwracać uwagi od jaskrawego stroju, ale również optycznie wydłużą nogi.

Sekret numer 3: nawet business lady powinna ubierać  się „z iskrą”

Wielu z nas pracuje w biurach i  koncepcja „roboczy dress code” nie jest dla nas obca. Powsnaje  pytanie – które buty będą pasowały do ​​sukienek w odpowiednim stylu? W tym przypadku, trzeba orientowac  się nie tylko na styl sukienki, ale również na jej kolor – do carnej sukienki  spróbuj  buty jaskrawo czerwone, z beżową interesująco będą wyglądać szmaragdowe lub niebieskie buty, a z szarą w ogóle można eksperymentować – do niej będą pasować buty jednobarwne o jaskrawym kolorze, więc jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!

Sekret numer 4: Total Look już dawno wyszedł z mody

Odmów sięnareszcie od monochromatycznych look-ów, dla tego że już stracily swoja aktualność.  Dzięki jaskrawym  butom nudny obraz można łatwo „ożywić”. I odwrotnie: powściągliwe buty zrównoważą każdy, najbardziej ekscentryczny strój.

I na koniec …

Głównym kryterium dla ciebie powinno być zawsze twoje własne „podoba się” i „czuję się w tym komfortowo”. W końcu tylko w ten sposób kobieta poczuje się pewnie i będzie chodzić z wysoko uniesioną głową, a to jest o wiele ważniejsze niż jakiekolwiek trendy w modzie.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yaz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najbardziej Popularny

Copyright © 2018 All rights reserved.Themetf

To Top