Uroda

Właściwa pielęgnacja skóry twarzy. Zwiększamy elastyczność skóry twarzy.

Pielęgnacja skóry jest podstawą pięknej skóry. Trądzik, zaskórniki, zmarszczki nie mogą zniknąć, jeśli nic nie robić. Elastyczność skóry twarzy wymaga pewnej pielęgnacji, a skóra, którą się pielęgnuje, zawsze wygląda dobrze, nawet jeśli kobieta nie używa makijażu.

Typ cery

Aby jak najlepiej zadbać o skórę twarzy, dobrać odpowiednie lpreparaty i nie mieć alergii lub po prostu wybrać środki, które nie odpowiadają danej osobie, należy określić rodzaj skóry.

To można zrobić samodzielnie, bez konsultacji u specjalisty. Najpierw należy oczyścić cerę zwykłym żelem. Po kilku godzinach trzeba wziąć zwykłą serwetkę i przyłożyć do specjalnej strefy „T-zone”. Jeśli na serwetce pozostały tłuste plamy, oznacza to, że cera ma nadmiar gruczołów łojowych. Zwykła cera pozostawia prawie niezauważalne plamy na papierze, a cera sucha nie pozostawia żadnych śladów.

Wszystkie rodzaje cery są nierozerwalnie związane z pewną „kolekcją” wspólnych problemów. Tłusty typ cery ma wiele stanów zapalnych, zaczerwienień, trądziku. Normalna cera może się zmienić i stać się sucha lub tłusta, jeśli wybierzesz złe środki kosmetyczne lub kilka razy nie zmyjesz makijażu przed snem. Czasem suchą cerę nazywa się wrażliwą, ponieważ ten typ charakteryzuje się wczesnymi zmarszczkami lub stanem zapalnym.

Najważniejsze jest oczyszczenie skóry

Aby twarz zawsze była czysta i świeża, musisz codziennie pozbywać się nadmiaru brudu i gruczołów łojowych. Rano należy rozpocząć od mycia za pomocą specjalnych środków, na przykład toników. Jeśli  osoba ma tłustą cerę, nie można jej myć ciepłą wodą, ponieważ sprzyja ona uwalnianiu gruczołów łojowych, co jest bardzo złe.

Kiedy kobieta oczyszcza skórę, to przygotowuje ją do makijażu, na przykład do podkładu. Aby zmyć makijaż, konieczne jest użycie miękkich środków. Tusz do rzęs  powinna zostać usunięta specjalnym środkiem, ponieważ ta cera jest bardzo wrażliwa.

Jeśli kobieta ma tłustą lub normalną cerę, może użyć peelingu, ale dla suchej cery, która uważana za bardzo wrażliwą,peeling będzie zbędny. Codzienne oczyszczanie cery pomaga pozbyć się trądziku, zapobiega zmarszczkom i poprawia elastyczność.

Najpierw możesz zastosować saunę do twarzy. Po tym trzeba wziąć preparat na trądzik. Czarne kropki należy wyciskać tylko czystymi dłońmi, aby nie trafiły bakterie.

Takie działania pomogą przygotować skórę do nanoszenia makijażu, a także po prostu oczyścić niepotrzebny brud i gruczoły łojowe.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yaz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najbardziej Popularny

Copyright © 2018 All rights reserved.Themetf

To Top