Moda

Wzorki na paznokcie – trendy jesienne 2018

Masz już swój ulubuony wzorek manicure na jesień? Zaprezentujemy tobie najpopularniejsze trendy. Zobacz wzory na paznokcie, na punkcie których oszalały już użytkowniczki internetu. Możemy ciebie już zapewnić, że jesień 2018 będzie szalona i kolorowa. Jest wiele propozycji na modny manicure, aż chce się powiedzieć, że zbyt wiele. Mnóstwo kolorów, napisy, printy, naklejki – poprostu oszalec można! Przejzeliśmy setki zdjęć, aby wybrac dla ciebie najciekawsze i najpopularniejsze trendy na wzory pazurków. Od delikatnych paznokci po szalone pomysły!

Manicure francuski zawsze w modzie.

 

 

 

Na paznokciach teraz będziemy umieszczać hasła, slogany lub nazwy marek. O czym chcesz powiedzieć? Chcesz wyrazić swoje zdanie? Stwórz z tego pomysł i wzór na manicure.

 

Liście i parasole stworzą jesienny nastrój i upiększą twoje pazurki.

 

 

 

Kwiaty i rośliny bardzo się podobają kobietom na paznokciach i manikiurzystki jeszcze przez długi czas będą wykonywać wzory na paznokciach tego typu.

 

 

Paski na paznokciach wyglądają elegancko, a jednocześnie oryginalni i nietypowo. Czasem wystarczy namalować na płytce jedną, delikatną linię.  A może kilka pasków? I masz wspaniały manicure, który wygląda elegancko.

 

 

I jeszcze kilka jaskrawych pomyslów na twój jesienny manicure.

 

 

 

 

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yaz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najbardziej Popularny

Copyright © 2018 All rights reserved.Themetf

To Top